Zbav sa bloku “Čo si o mne iní pomyslia” vďaka chôdzi naboso

Tomáš Hromník

Tomáš Hromník

Študoval som IT (2009 – 2012), vytváral som weby, webové a mobilné aplikácie na voľnej nohe (2012 – 2015), učil som web development (2015),... Viac o lektorovi »

Zbav sa bloku “Čo si o mne iní pomyslia” vďaka chôdzi naboso

Kurz bohužiaľ nie je aktívny

Nechaj nám svoj e-mail, dáme ti vedieť, až bude kurz aktívny Momentálne bohužiaľ nie je vypísaný žiaden termín – sledovaním kurzu dáš lektorovi podnet, aby kurz obnovil! ;)

Veľa ľuďom záleží na tom, čo si o nich iní pomyslia. Preto nedokážu byť sami sebou, pretvarujú sa, neukazujú svoje pravé JA, robia to, čo od nich vyžadujú ostatní a nerobia to, čo chcú oni sami a nie sú šťastní. Pretvárka je v dnešnej spoločnosti bežná, ale nemusí byť. Stačí keď sa ľudia zbavia bloku “Čo si o mne iní pomyslia” a získajú tak o niečo väčšiu slobodu. To, čo si o mne iní myslia, neurčuje to, kto naozaj som. Ak si niekto myslí, že som blázon, keď ma vidí chodiť naboso, je to len jeho domnienka, jeho názor, ktorý má od reality veľmi ďaleko. Chôdza naboso ma veľa naučila a pomohla mi zbaviť sa bloku “Čo si o mne iní pomyslia”. Tohto bloku sa môžete zbaviť aj Vy.

 

Na kurze Vám poviem:

Ako a prečo som začal chodiť naboso

Čo mi chôdza naboso dala a čo mi vzala

Prejdeme sa naboso po meste, po nákupných centrách, po parku, vyskúšame si rôzne povrchy – betón, hlinu, trávu,…

 

Po kurze možno zistíte, že chôdza naboso je oveľa príjemnejšia a prirodzenejšia ako chôdza v topánkach.

Tiež si uvedomíte, že to, čo si o Vás iní ľudia myslia, neurčuje to, kto naozaj ste.

S veľkou pravdepodobnosťou sa zbavíte bloku “Čo si o mne iní pomyslia”. Ak nie úplne, tak aspoň čiastočne. Ďalšími netradičnými činnosťami, kvôli ktorým Vás ostatní budú označovať za bláznov, sa dokážete tohto bloku zbaviť úplne. Chce to trochu odvahy a viac praxe. Keď sa zbavíte bloku, získate väčšiu slobodu, budete môcť robiť to, čo chcete a bude Vám úplne jedno, čo si o Vás iní myslia.

Takýto slobodnejší život je oveľa krajší.

 


Svoje kurzy robím za dobrovoľný príspevok. Ak máte pocit, že Vám kurz niečo dal, môžete mi prispieť ľubovoľnou sumou.

Odoberaj náš newsletter

Posielame tipy na nové kurzy, zaujímavé a prínosné články a informujeme o dianí a vývoji projektu Naučmesa.