Ivan Kovár

Ivan Kovár

Na Naučmesa od 07.04.2017, viedol/viedla kurzy pre 12 účastníkov.

Slovák žijúci a študujúci v Zlíne. Zaujímam sa o moderné a mobilné technológie, Internet, sociálne siete, GTD, šport, lifestyle a veľa iného.

Po pár rokoch strávených v školskom systéme som zistil, že škola nie je to pravé miesto, ktoré Vám môže poskytnúť podstatné informácie „nenásilnou“ a záživnou formou. Formálna atmosféra, mnohokrát nezmyselné pravidlá a príkazy, chodby plné vysokoškolských „autorít“ NIE sú predpoklady na slobodné a zmysluplné vzdelávanie sa.

O to viac ma nadchla možnosť kohokoľvek čokoľvek naučiť, ktorá je vďaka NAUČMESE.CZ tak jednoduchá ako nikdy v histórií ešte nebola. Je podstatný rozdiel keď Vám niečo vysvetľuje ten, kto v tom vidí hlbší zmysel ako niekto, kto za to dostane (iba) zaplatené.

Moje kurzy a stretnutia prebiehajú v neformálnej a priateľskej atmosfére, kde je len na Vás v akom „duchu“ bude kurz prebiehať. Chcete sa stretnúť v kaviarni namiesto priestorov na školenie? Chcete pri kurze popíjať pivko alebo víno? Všetko je len na Vás.

Chcete vedieť o mne viac? Pozrite na sociálne siete. Nájdete ma skoro všade a keď sa posnažíte, tak sa dopátrate až k mojej krvnej skupine.

Dúfam, že si moje kurzy užijete a z mnohých si aj niečo odnesiete. Keď nič viac aspoň toho „brouka do hlavy“ na premýšľanie. :-)

Teším sa na Vás!

Ivan Kovár

Odoberaj náš newsletter

Posielame tipy na nové kurzy, zaujímavé a prínosné články a informujeme o dianí a vývoji projektu Naučmesa.