Ako komunikovať jazykom lásky svojho dieťaťa

Petra Ragas alias Nelka

Petra Ragas alias Nelka

Venujem sa zážitkovému rozvoju detí, mládeže i dospelých. Aby ste aj vy objavili svoj potenciál!  Žijem v dvoch svetoch, vo svete dospelých ma volajú Petra, vo svete detí ma volajú Nelka.... Viac o lektorovi »

Ako komunikovať jazykom lásky svojho dieťaťa

Kurz bohužiaľ nie je aktívny

Nechaj nám svoj e-mail, dáme ti vedieť, až bude kurz aktívny Momentálne bohužiaľ nie je vypísaný žiaden termín – sledovaním kurzu dáš lektorovi podnet, aby kurz obnovil! ;)

Srdečne vás pozývame vás na ZÁŽITKOVÝ WORKSHOP, kde vaše životy a životy svojich detí obohatíte o nasledovné:

- Lepšie pochopíte svoj a DETSKÝ SVET LÁSKY.
- Zistíte, aký je primárny SPÔSOB, ktorým vaše dieťa prijíma a vyjadruje lásku.
- UVEDOMÍTE si dôležitosť bezpodmienečnej lásky.
- INŠPIRUJETE sa spôsobmi, ako vnímavo vyjadrovať dieťaťu lásku, o ktorú stojí najviac.

=====
PRE KOHO JE TENTO WORKSHOP URČENÝ?

Pre KAŽDÉHO, kto sa chce inšpirovať, ako dávať lásku tak, aby to bolo pre dieťa zrozumiteľné: rodičia, učitelia, vychovávatelia, animátori, dobrovoľníci, starí rodičia, atď.

=====
KTO VÁS BUDE WORKSHOPOM SPREVÁDZAŤ?

MARTINA MAGIC – profesiou kouč a srdcom mama. Je autorkou projektu „Koučingom k úspechom“. Mojím cieľom je preniesť koučovací prístup do výchovy a umožniť tak deťom niesť primeranú zodpovednosť a podporovať ich v samostatnosti a pozitívnom nastavení. Okrem iného sa venujem lektorovaniu, dvojjazyčnej výchove a organizujem akcie osobnostného rozvoja. Som presvedčená, že kľúč k svojím úspechom má každý z nás v sebe. Inšpirujem ľudí žiť život, po akom túžia. Viac informácií: www.koucingomkuspechom.sk

PETRA RAGAS alias NELKA - profesiou lektor a mentor, s deťmi animátor. Venujem sa zážitkovému rozvoju detí, mládeže i dospelých. Aby ste aj vy objavili svoj potenciál! Autorka projektu „Rozumieme deťom“.
Utužujem vzťahy. A to najmä rodičov a ich detí alebo priateľov navzájom. Podpora osobného rozvoja detí, ale tiež ich rodičov považujem za kľúčový v ich vývoji! Nielen deti sa učia viacerými zmyslami naraz a učenie ukryté v hre ich baví - platí to pre všetkých. Vďaka skúsenostiam s veľkým počtom detí mám priestor skúšať, čo u detí funguje. Zistila som, že na prekonanie väčšiny problémov stačí kvalitne strávený čas s dieťaťom. Hlbšie pochopenie jeho túžob, motivácií, obáv a poskytnutie viac pozornosti. Pokiaľ deti nemajú dostatok pozornosti, prejavujú to pre nás často neprijateľne. 

=====
Náš workshop je zážitkový, pretože zažijete inšpiratívnu atmosféru s podobne zmýšľajúcimi účastníkmi. Dozviete sa nové pohľady na tému komunikácie s deťmi. Dve lektorky, dva odlišné svety, ktoré spája láska k deťom a vášeň k osobnostnému rozvoju.

Viac info o workshope: http://www.koucingomkuspechom.sk/ako-komunikovat-jazykom-lasky-svojho-dietata/

=====
Cena 3 hodinového workshopu:
20 Eur za osobu (zvýhodnené vstupné pre dvojicu 30 Eur) pri platbe vopred.

-> Registrácia na workshop je nutná vopred <-

Počet účastníkov je obmedzený! Dôvodom je individuálny prístup počas workshopu. V prípade neúčasti na workshope sa vstupné nevracia.

Workshop sa uskutoční v utorok 15. augusta 2017 v čase od 17:30 – 20:30 v priestoroch Coworkingu Košice "co-šicke" na Hlavnej 93 v Košiciach.

-> FB udalosť TU

Tešíme sa na vás!
Petra & Martina

Ďalšie fotky

1649310-1rd 5848570-2rd 6731680-3rd 8558930-4rd

Odoberaj náš newsletter

Posielame tipy na nové kurzy, zaujímavé a prínosné články a informujeme o dianí a vývoji projektu Naučmesa.