Kurz bohužiaľ nie je aktívny

Nechaj nám svoj e-mail, dáme ti vedieť, až bude kurz aktívny Momentálne bohužiaľ nie je vypísaný žiaden termín – sledovaním kurzu dáš lektorovi podnet, aby kurz obnovil! ;)

Pripravili sme pre vás základný kurz komunikačných zručností "Nehanbi sa!" 

Precvičíme si komunikáciu a improvizáciu v praxi. Ide o zrýchlenú verziu kurzu, tak aby ste nadobudli sebaistotu tesne pred skúškami / prednáškami / školením.

 

Kurz je vhodný pre teba keď:   

 • sa ti ťažko vyjadrujú myšlienky pre publikom

 • ti často vypadáva text, ktorý si bol naučený

 • zavalí ťa studený pot vždy keď stojíš pred viacerými ľudmi

 • trasie sa ti hlas

Čo môžeš získať?

 • prezentovanie pred ostatnými s úsmevom na tvári

 • strach využiješ vo svoj prospech

 • naučíš sa základné komunikačné zručnosti

 • pocítiš progres v komunikácii

 • zvýšiš si sebavedomie 

 • spoznáš nových a zaujímavých ľudí

Čo ťa čaká a neminie?

 • zábava a nové skúsenosti

 • zážitkové učenie/učenie hrou

 • improvizácie

 • spätné väzby

Čo si priniesť so sebou? 

 • seba

 • chuť učiť sa nové veci

 • všetky potrebné materiály máme pre teba nachystané

 

Čo o nás povedali účastníci predchádzajúcich kurzov:

Ahoj Katka, myslím si, že váš kurz bol pre mňa veľmi zaujímavou skúsenosťou a poskytol mi platformu na postupné "oťukávanie sa", naberanie skúseností a získavanie sebavedomia, s ktorým ľudia ako my majú asi najväčší problém. Pre mňa to bol doplnok k iným metódam a prístupom, ktoré som absolvoval v minulosti. Chválim priateľskú atmosféru, ktorá na kurze vládla, a ktorá ma obohatila okrem iného aj o poznanie, že takú priateľskú atmosféru si môžem "vytvoriť" kdekoľvek, kde niečo prezentujem alebo rečním... iba to musím chcieť.

Andrej

Tento kurz mi prakticky ukazal nove aspekty vystupovania na verejnosti, ktore som si mohol hned prakticky vyskusat. Zabavna forma vedenia kurzu velmi odlahcila atmosferu a mal som dojem, ze sa hrame. pritom sme ziskavali skusenosti, ktore sa daju hned uplatnit v akejkolvek komunikacii, nie iba pri hovoreni pred ludmi. Dakujem, mozem odporucat a urcite si dorobim aj dalsie stupne tohoto kurzu.

Daniel, IT developer

Kurz vrelo odporúčam každému, kto sa pokúša odbúrať stres z vystupovania na verejnosti, komu záleží na vzdelávaní sa v oblasti komunikácie. Tento kurz bol pre mňa osobne veľkým obohatením, a som za neho úprimne vďačný lektorkám Peťke a Katke, vďaka ktorým som si opäť len potvrdil akým veľkým prínosom je možnosť zlepšovať sa v oblasti komunikácie a to navyše absolútne skvelým často krát veľmi zábavným spôsobom. Je úžasné uvedomenie si aké zábavné môže byť vystupovanie na verejnosti a na tom všetkom len získať. Ja si osobne odnášam z tohto kurzu príjemne veľmi podporné prostredie v spoločností ľudí, ktorí tužia rečniť ako hviezdy."

Andrej, recepčný

Vďaka kurzu som si uvedomila, že mám na to byť rečníkom, chce to len motiváciu, podporu, teóriu a hlavne rečniť, rečniť a rečniť! Bola to výborná skúsenosť pre mňa, prvýkrát som sa odhodlala improvizovať a ono to fakt nebolelo a ústa mi šli samé. Odporúčam aj iným absolvovať tento kurz. Môžete len získať!

Lucia (20), študentka

Moje očakávania pre kurz boli stretnúť sa so skvelými ľuďmi a niečo nové si vyskúšať. Očakávania boli splnené. Organizátorkami bol vytvoreny veľmi príjemný priestor pre odskúšanie si rôznych rečníckych aktivít. Na teoretickej úrovni som ovládal väčšinu preberaných prvkov, no bolo výborné si ich odskúšať na vlastnej koži. Páčili sa mi rôznorodé aktivity, ktoré stimulovali rozmýšlanie nad rečníckymi situáciami rôznymi spôsobmi, a tým umožnili zapájať sa rôznym osobnostným povahám.

Michal (25), cenotvorca pre IBM

 

Kurzom Ťa bude sprevádzať Petra Ragas alias NELKA.

Teším sa na Vás!

 

Počet miest je limitovaný, prihlás sa preto čím skôr! 

 

FB udalosť tu:

14.08.2017 https://www.facebook.com/events/338129729973807/

28.08.2017 https://www.facebook.com/events/1650206545021016/

 

Ďalšie fotky

20160115-154104-DSC_5328ul 20160115-154104-DSC_5343ul 20160115-154104-DSC_5363ul 20160116-194952-workshop-s-logom 1145340-snimka-obrazovky-2017-07-31-o-13-16-51

Odoberaj náš newsletter

Posielame tipy na nové kurzy, zaujímavé a prínosné články a informujeme o dianí a vývoji projektu Naučmesa.