Tanec Ulice - Tanečný fitnes workshop

Majo Šatara "FloorRipper"

Majo Šatara "FloorRipper"

Milujem tanec, zdravú výživu, cvičenie s vlastným telom, osobnostný rozvoj a blogovanie. Pomáham ostatným cítiť sa a vyzerať lepšie. S internetom, počítačovými sieťami a webstránkami pracujem od... Viac o lektorovi »

Tanec Ulice - Tanečný fitnes workshop

Kurz bohužiaľ nie je aktívny

Nechaj nám svoj e-mail, dáme ti vedieť, až bude kurz aktívny Momentálne bohužiaľ nie je vypísaný žiaden termín – sledovaním kurzu dáš lektorovi podnet, aby kurz obnovil! ;)

Termíny kurzov a objednávky


Workshop je zmeraný na kardio-aeróbnu aktivitu, pomocou ktorej sa dostávame do prítomnosti. V priebehu worshopu si vytvoríme bezpečný priestor na rozvoj kreativity a improvizácie. Hravým spôsobom si precvičíme viaceré partie tela a zároveň sa uvoľníme a zabavíme. Čas strávený na workshope Vám prejde rýchlejšie ako pri klasickom monotónnom cvičení, keďže pri tanci je cvičenie oveľa zábavnejšie. 

Workshop je rozdelený do 5-tich celkov, ktoré sa dynamicky striedajú počas celého semináru.

  1.  Rozohriatie
  2.  Tancovanie
  3.  Cvičenie
  4.  Komunikácia
  5.  Skľudnenie

 

Kedy: 19.jún 2017 (pondelok) 17.30 - 20.30

Kde: OpenMind Centrum, Bratislava

Trvanie: 3 hodiny  (s prestávkami)

Cena: 25€

 

 

 

Pre koho je workshop vhodný?

Pre každého kto sa rád baví. Pre ľudí ktorí si chcú rozvíjať pohybové a kondičné zručnosti tela.

 

Čo so sebou

Pohodlné oblečenie na tréning, tenisky, uterák a tekutiny. Ak máte obľúbený predmet alebo pomôcku na cvičenie, doneste si.

 

O trénerovi

 

Máte istotu, že Majo dáva do tréningu všetko, lebo sa učil a stále sa učí od tých najlepších. Aby vám priniesol ten najlepší zážitok z Merengue, neváha ísť do Dominikánskej republiky. Pre menej známe tanečné prvky ako locking, či popping precestuje celý svet, od Viedne cez Frankfurt až po Los Angeles, kde trénoval so zakladateľom Shabba-doo. V súčasnosti vedie vlastné kurzy Tanec Ulice

 

 

Napísli o nás

 

Aktivita ktorú Majo ponúka je výnimočnou kombináciou tanečných prvkov a cvičenia s váhou tela. Cez pohyb sa učíme byť sami sebou. Vyjadrenie pohybom a prekonávanie strachov mi príde užitočné v iných životných oblastiach. Okrem toho že na Majových hodinách sa dostanem do formy, spoznám aj zaujimavých ľudí a odreagujem sa. Meditácia na konci hodiny je skvelým prostriedkom pre redukciu stresu z každodennosti. Cením si komplexnosť aktivity ktorú Majo vytvára. Neváhaj a vyskúšaj to s ním! Martin Thám  (Inštruktor Wim Hof Metódy, 25)

 

Super workshop. Na cvičenia som zvyknutý, ale toto bolo trošku namáhavejšie. Super skupina ľudí, motivácia a vzájomná podpora fungovala. Majo si da zálezať na výsledku. čo ma teší. Fyzické zaťaženie sme na konci doplnili aj duševnýmn uvoľnením. Vynikajuci začiatok dňa! Odporučam vyskúšať. Matúš Gučík (model, 30)

 

Zaujímavé tanečné techniky, ktoré sú kombinované so športovým výkonom a rodinná atmosféra ma primäli prísť znovu a znonu. Lukáš Zahy (tanečník/študent VŠMU, 21)

Ďalšie fotky

2188140-tanecny-fitnes-workshop-02 9250850-dance-robot-avatar

Odoberaj náš newsletter

Posielame tipy na nové kurzy, zaujímavé a prínosné články a informujeme o dianí a vývoji projektu Naučmesa.