Vieš niečo dobre? Zdieľaj svoje skúsenosti a pomôž ostatným na ich ceste.

Chceš, aby sa aj tvoj kurz objavil na Naučmesa.sk? Vieš výborne variť, pripraviť skvelú kávu, upraviť fotky, kresliť, ohromne prezentovať alebo napríklad žonglovať? :) Pomôžeme ti s realizáciou kurzu, stačí nám napísať!

Ozveme se ti do 3 dní a pomôžeme ti s vyladením a založením kurzu.

Aspoň približne
minimum, aby sa kurz uskutočnil
ideálna dĺžka je 2-6 hodín, prípadne 1- až 2-dňové kurzy cez víkend
Čo bude témou a osnovou kurzu/kurzov. Jak bude kurz prebiehať? Čo si z neho účastník odnesie? A prečo by mal prísť na kurz práve k tebe? Chceme, aby potencionálni účastníci boli z popisu kurzu presvedčení, že to bude super! ;)

Pomôžeme s propagáciou kurzu

Na Naučmesa.sk sa pozrie denne množstvo návštevníkov. Na Facebooku, kde aktívne propagujeme vybrané kurzy, nám fandí 4000 ľudí, na Twitteri nás sleduje tiež zopár kamošov. Pravidelne upozorňujeme našu komunitu na zaujímavé kurzy pomocou newslettra – rozosielame ho viac ako 500 odberateľom.

Často sa stáva, že pri hľadaní vlastného mena lektor natrafí na jeho profil na Naučmesa.sk, a to ako na jednom z prvých miest vo vyhľadávaní – pomáhame tak s budovaním osobnej značky a povedomím o lektorovi. Mnoho kurzov taktiež podporujeme platenou online a offline reklamou.

Uľahčíme administratívu

Snažíme sa, aby sa naši lektori mohli maximálne sústrediť na samotný kurz a komunikáciu s účastníkmi. Nemusia sa starať o prijímanie platieb a ich kontrolu, pomôžeme s hľadaním vhodnej ilustračnej fotky pre kurz, alebo spoločne doladíme text kurzu. Stačí nám napísať. Odporúčime vhodné priestory: Radi poradíme, kde kurz usporiadať za výhodné ceny alebo zdarma. Dopĺňame zoznamy miest a priestorov, na ktoré dostávame tipy od účastníkov a lektorov.

Získavame spätnú väzbu

Po kurzoch zbierame od účastníkov ich dojmy a postrehy súvisiace s obsahom kurzov a lektormi. Taktiež sa ich pýtame, čo by sa dalo vylepšiť v budúcnosti. To všetko sú veľmi cenné dáta pre vylepšovanie kurzov.

Poď do toho a napíš nám

Ovládáš svoj odbor, ale dať dokopy kurz pre teba nie je žiadna sranda? Neboj, môžeme ti pomôcť so všetkými aspektami prípravy kurzu.

  • Kde kurz uskutočniť

    Dali sme dokopy zoznam priestorov a niekde sa nám podarilo vyjednať aj lepšie ceny Pozrieť si zoznam »

  • Lepšia fotka ku kurzu

    Niky môže pomôcť nájsť pre tvoj kurz vhodnú fotku alebo ju dokonca namieru odfotiť! Poprosiť Niky »

  • Príručka lektora

    Prečítajte si, ako založiť kurz, nastaviť cenu, komunikovať s účastníkmi a ako prebieha spolupráca. Prezrieť si príručku »

Poď do toho a napíš nám

Odoberaj náš newsletter

Posielame tipy na nové kurzy, zaujímavé a prínosné články a informujeme o dianí a vývoji projektu Naučmesa.